Série OCR závodů Bastard pokračuje pátou sezónou

23.2.2022, 08:21
Tradiční závody v Bedřichově, ale i na nových místech. Výběr z tras na 6 km, 12 km nebo elitních 21 km. Nově výběr zda s překážkami nebo bez. A možnost sestavit si speciální medaili pro účastníky série. To je sezóna 2022 překážkovo-běžeckých závodů Bastard.

V polovině ledna proběhl Ledový Bastard Bedřichov. První večerní závod série, jehož potemnělá trasa v délce 6 km vedla již tradičně ze stadionu v Bedřichově, vinula se po okolních kopcích a byla zpestřena 19ti překážkami.

Pátá sezóna série běžecko-překážkových závodů Bastard ale přináší více novinek, než jen neobvyklé datum prvního závodu se startem potmě. Třeba nové označení série - Bastard místo původní Bedřichovský Bastard, kdy nový název lépe sedí k různým místům konání. Po lednovém závodě totiž přichází dvoudenní Vodní Bastard Mácháč, letní Ohnivý Bastard Frýdlant a podzimní Větrný Bastard Bedřichov.Další novinkou je speciální kategorie “Fun”. Už tedy nepřipravujeme navíc jen speciální závod pro elitní běžce (v sobotu 7. května na Máchově jezeře), ale nově připravujeme i závod pro ty, co si na překážky nevěří a chtějí si je vyzkoušet bez trestů. Anebo je zkrátka přímo vynechat a jen se proběhnout. Tito běžci si mohou vybrat trasu na 6 km nebo 12 km, stejně jako ostatní.

Jako motivace pro účast v celé sérii může, kromě dobrého pocitu z překonání sama sebe, posloužit i možnost složit si speciální účastnickou medailiChcete na závodech Bastard poznat, co ve vás je? Tak se přihlaste na Vodního Bastarda Mácháč! V sobotu 7. května startuje elitních 21 km a v neděli 8. května startuje 6 km a 12 km, s překážkami nebo bez… 
Závodíš? Mohlo by Tě zajímat

Bavlněná taška - unesu víc pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Uneseš víc než tahle taška?
179 Kč  Více
Přívěšek ve tvaru helmy pro závodníky překážkových závodů (OCR)
This is Sparta!
225 Kč  Více
Dámské oblečení Pánské oblečení Tašky a batohy Věšáky na medaile Tréninkové pomůcky Přívěšky a známky Ostatní


Nejnovější články

Poznejte nejlepší Ninja závodníky: Lucie Badalíková

V novém speciálním rozhovoru vám představíme další skvělou českou OCR závodnici, která se ...více

MČR v OCR 6. - 8. května 2022 v LANŠKROUNĚ

Ve dnech 6. - 8. května 2022 se uskuteční již 6. Mistrovství ČR v OCR (Obstacle Course Rac ...více
více článků
Sledujte nás
Mohlo by Vás zajímat
Hrnek OCR pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Moje káva si zalouží pořádný hrnek
229 Kč  Více
Funkční mikina OCR pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Život je plný překážek
699 Kč  Více