Novinky v závodech Gladiátor Race na rok 2020

13.1.2020, 14:04
Série extrémních překážkových závodů Gladiátor race si i v roce přichystala mnoho novinek. Tou největší je samozřejmě spolupráce s polským Runmageddonem.

Společné závody s polskou sérii budou dva, konkrétně se jedná o Milovice 1.5.2020 až 3.5.2020 a Liberec 24.7.2020 až 26.7.2020. Ve druhé jmenované lokalitě proběhnou dokonce opravdu extrémní varianty Hardcore 21+km a Ultra 42 km ( 2x okruh Hardcore). Novinkou je také speciální tričko, které dostanou všichni účastníci těchto závodů ve startovacím balíčků. Jeho vzhled byl vybrán pomocí ankety, kde se mohli vyjádřit všichni účastníci.

Další novinkou je povinná čelenka pro kategorii RACE, které je různá pro jednotlivce, mix i týmy a bude pravděpodobně sloužit zejména ke snadné identifikaci na překážkách.

Velkou novinkou pro vytrvalce je také nový typ závodu DRILL, který se bude konat hned 4x (Lanškroun, Šiklův Mlýn, Pardubice a Praha). Jde o 12 hodinový závod přes celou noc, jenž je obdobou Endurance.

Rozhodně nás čeká silný rok plný novinek!

Další novinky

Wild Grizzly, novinka v českých OCR
5.3.2020, 09:55
Začátek roku nám přinesl první informace o novém závodě. Nese název Wild Grizzly a bude se konat 1.8. 2020 v Hodkovicích nad Mohelkou v Libereckém kraji. Zajímavostí závodu je, že dopředu není známá trať ani složení překážek ...více
Gladiator Race přichází s novým drillem Gladius
24.1.2020, 09:29
Gladiátor Race přinesl v nové sezóně další z novinek. Jde o speciální nový drill s názvem Gladius. Princip je podobný jako můžete znát z Hurricane Heat od Spartan Race. Dle popisu pořadatele můžeme očekávat: "Dvanáct hodin které si budeš pamatovat spoustu dní ...více
Dámské oblečení Pánské oblečení Tašky a batohy Věšáky na medaile Tréninkové pomůcky Přívěšky a známky Ostatní


Nejnovější články

Urban Challenge - překážkový běh opravdu pro každého?

Brněnský závod, který je další zastávkou v sérii Urban Challenge, je unikátní zejména svoj ...více

Kalendář překážkových závodů pro rok 2023

Jako každý rok pro Vás máme tzv. termínovku, neboli kalendář všech českých překážkových zá ...více
více článků
Sledujte nás
Mohlo by Vás zajímat
Plecháček #live4ocr pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Stylový a praktický na cesty
305 Kč  Více
Sportovní láhev pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Stylová, lehká, praktická
309 Kč  Více