Novinky v závodech Gladiátor Race na rok 2020

13.1.2020, 14:04
Série extrémních překážkových závodů Gladiátor race si i v roce přichystala mnoho novinek. Tou největší je samozřejmě spolupráce s polským Runmageddonem.

Společné závody s polskou sérii budou dva, konkrétně se jedná o Milovice 1.5.2020 až 3.5.2020 a Liberec 24.7.2020 až 26.7.2020. Ve druhé jmenované lokalitě proběhnou dokonce opravdu extrémní varianty Hardcore 21+km a Ultra 42 km ( 2x okruh Hardcore). Novinkou je také speciální tričko, které dostanou všichni účastníci těchto závodů ve startovacím balíčků. Jeho vzhled byl vybrán pomocí ankety, kde se mohli vyjádřit všichni účastníci.

Další novinkou je povinná čelenka pro kategorii RACE, které je různá pro jednotlivce, mix i týmy a bude pravděpodobně sloužit zejména ke snadné identifikaci na překážkách.

Velkou novinkou pro vytrvalce je také nový typ závodu DRILL, který se bude konat hned 4x (Lanškroun, Šiklův Mlýn, Pardubice a Praha). Jde o 12 hodinový závod přes celou noc, jenž je obdobou Endurance.

Rozhodně nás čeká silný rok plný novinek!

Další novinky

Wild Grizzly, novinka v českých OCR
5.3.2020, 09:55
Začátek roku nám přinesl první informace o novém závodě. Nese název Wild Grizzly a bude se konat 1.8. 2020 v Hodkovicích nad Mohelkou v Libereckém kraji. Zajímavostí závodu je, že dopředu není známá trať ani složení překážek ...více
Gladiator Race přichází s novým drillem Gladius
24.1.2020, 09:29
Gladiátor Race přinesl v nové sezóně další z novinek. Jde o speciální nový drill s názvem Gladius. Princip je podobný jako můžete znát z Hurricane Heat od Spartan Race. Dle popisu pořadatele můžeme očekávat: "Dvanáct hodin které si budeš pamatovat spoustu dní ...více
Dámské oblečení Pánské oblečení Tašky a batohy Věšáky na medaile Tréninkové pomůcky Přívěšky a známky Ostatní


Nejnovější články

Poznejte nejlepší OCR závodníky: Helena Blažková

Dalším zkušeným OCR závodníkem na české scéně, kterého jsme vyzpovídali, je Helena Blažkov ...více

Jaký byl Jindřichohradecký Lev 2021?

První poprázdninový víkend, 4. září, se v Jindřichově Hradci odehrál tak trochu netradiční ...více
více článků
Sledujte nás
Mohlo by Vás zajímat
Přívěšek s motivem helmy pro závodníky překážkových závodů (OCR)
Vrať se s medailí, nebo vůbec!
290 Kč  Více